Klimatyzator AUX J-Smart – opis urządzenia

AUX J-Smart to nowoczesny i bardzo elegancki klimatyzator z funkcją grzania, który sprawdzi się zarówno latem, jak i jesienią czy zimą. Zastosowana w nim sprężarka inwerterowa sprawia, że cechuje go wysoka klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Co istotne, projekt urządzenia umożliwia efektywną pracę w ekstremalnie niskich temperaturach sięgających nawet -20℃. Producent zadbał także o zastosowanie pionowych żaluzji w kształcie rybiej płetwy, co pozwoliło istotnie poszerzyć zasięg nadmuchu. Wszystkie rozwiązania konstrukcyjne zapewniły wysoki przepływ powietrza i możliwość kontrolowania kierunku nawiewu. Co więcej, klimatyzator ścienny AUX J-Smart jest wyposażony w filtr PM2.5 i technologię jonizacji Cold Plasma, które dbają o jakość powietrza wylotowego. Dla komfortu użytkownika zastosowano w nim moduł Wi-Fi umożliwiający zdalne sterowanie.

 

Klimatyzator AUX J-Smart zapewnia wielokierunkowy nawiew 4D. Oznacza to równomierne rozprowadzanie powietrza po całej obsługiwanej przestrzeni. Stabilna temperatura będzie panowała w całym pomieszczeniu, co zapewni wygodę domownikom. Jeszcze dokładniejsze dopasowanie nawiewu do aktualnej sytuacji zapewnia kontrola temperatury I Feel zamknięta w pilocie. Na komfort użytkowania klimatyzacji wpływa również zastosowana funkcja samoczyszczenia, dzięki której urządzenie samoczynnie usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na wymienniku ciepła. W jednostce nie dojdzie do rozwoju drobnoustrojów, a więc powietrze wylotowe będzie czyste i świeże.

Użytkownicy doceniają wydajność, niski pobór energii i komfort użytkowania. Klimatyzatora AUX J-Smart jest wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest zdalne sterowanie za pomocą telefonu. Aplikacja mobilna umożliwia uruchomienie i wyłączenie sprzętu oraz kontrolę ustawień pracy. Producent zastosował także specjalistyczne rozwiązania optymalizujące przepływ powietrza, dzięki którym urządzenie pracuje bardzo cicho – już od 19 dB. Oznacza to komfort wykorzystywania w przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku lub wytężonej pracy umysłowej. Na podkreślenie zasługuje także niska głośność jednostki zewnętrznej. Klimatyzator nie będzie wpływał na wygodę sąsiadów.

Producent zadbał także o modułową budowę jednostki wewnętrznej. Dzięki temu montaż i serwis klimatyzacji są bardzo łatwe i może wykonać je jedna osoba. Utrzymywanie urządzenia w dobrym stanie będzie więc naprawdę łatwe.

Wysoka jakość powietrza w pomieszczeniu

Nowoczesne klimatyzatory ścienne AUX J-Smart są wyposażone w rozwiązania dbające o jakość powietrza wylotowego. Producent zastosował w nich technologię jonizacji powietrza Cold Plasma. Urządzenia generują do pomieszczenia jony naładowane ujemnie. Ich właściwości pozwalają wychwytywać i dezaktywować cząsteczki zanieczyszczeń, pozostawiając w powietrzu wyłącznie wodę (H2O). W pomieszczeniu minimalizuje się stężenie kurzu, alergenów czy zarodników grzybów.

AUX J-Smart zabezpiecza również przed groźnymi pyłami PM2.5. Smog to mikrozanieczyszczenia, które potrafią przenikać do układów oddechowego i krążenia. Producent zadbał o skuteczną ochronę domowników, wyposażając urządzenie w filtr pyłów PM2.5. Połączenie tych dwóch rozwiązań pozytywnie wpływa na zdrowie i wygodę użytkowników.

 

Klimatyzator z funkcją grzania AUX J-Smart

Klimatyzator AUX J-Smart to eleganckie urządzenie, które w letnie dni chłodzi, a jesienią i zimą grzeje. Producent zadbał o rozwiązania, które zwiększyły wydajność i efektywność jednostki zewnętrznej. Na szczególną uwagę zasługuje grzałka tacy skroplin, dzięki której nie dochodzi do oblodzenia wymiennika ciepła. Klimatyzacja może pracować w szerokim zakresie temperatur – nawet do -20℃. Przez cały rok dba o optymalną temperaturę w wybranych pomieszczeniach.

 

AUX J-Smart – dostępne jednostki

Klimatyzator AUX J-Smart – jednostka wewnętrzna

Klimatyzator ścienny AUX J-Smart dostępny jest w kilku wariantach o zróżnicowanej mocy:

  • klimatyzator o mocy chłodniczej 2,7 kW,
  • klimatyzator o mocy chłodniczej 3,6 kW,
  • klimatyzator o mocy chłodniczej 5,4 kW,
  • klimatyzator o mocy chłodniczej 7,2 kW.

Oznacza to, że użytkownicy mogą zdecydować się na montaż klimatyzacji AUX J-Smart w pomieszczeniach o powierzchni do 27 m2, do 36 m2, do 54 m2 lub do 72 m2.

Zobacz nasze realizacje i sprawdź, czy klimatyzator AUX J-Smart będzie dobrym wyborem dla Ciebie!